DİGİTURK ONLİNE ABONELİK VE AYNI GÜN KURULUM

DİGİTURK ONLİNE ABONELİK VE AYNI GÜN KURULUM

DİGİTURK ONLİNE ABONELİK VE AYNI GÜN KURULUM

Digiturk abonelik işlemleri Digilife özelliği ile online olarak yürütülebilmektedir. Bölge temsilcisi ve teknik destek görevlisi olarak hizmet sunan www.ucretsizuyelik.com adresine girerek İsim ve soyisminizle birlikte Telefon numaranızı da paylaşarak bölge sorumluları tarafından sizinle irtibata geçilmesini sağlayabilirsiniz. Yaptığınız abonelik görüşmesi ile almak istediğiniz hizmetten maksimum verim alabilmeniz için bölge temsilcileri sizlere kampanyalar, uygulamalar, ürünler ve cihazlar hakkında birçok bilgiyi aktaracak ve fiyatlandırmalarla ilgili bütçenize uygun kararları vermenize olanak sağlayacaklar.

Digitürk Adana bölge temsilcisiyle geçmek için Digiturk bayii lere uğramanıza gerek kalmadan Adana Lig Tv ve Adana Digitürk hizmeti yürüten kurumun sizinle irtibata geçmesi için ucretsizuyelik.com’a telefon bilginizi aktarmanız yeterli olacak.

AYNI GÜN KURULUM

Kurulum işlemini abonelik yaptığınız gün içerisinde hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Adana Digiturk kurulum ekibi aboneliğinizden hemen sonra sizinle irtibata geçecektir. Kurulum ve cihazlar için gereken ücret faturanıza doğrudan yansıtılacak ve abonelik işlemleri gibi hizmetlerden hiç bir ücret talep edilmeyecektir. Lig Tv Adana üzerinden bağlanmak isteyen kullanıcılara teknik desteğe ulaşmak için iletişim numaramızı arayabilirsiniz.

TEKNİK DESTEK

Cihaz sorunları, arıza tespiti, arıza bildirim işlemleri ve yazılımsal sorunlar için teknik destek ekibimiz hazır bulunmaktadır. Adana bölgesinden Digiturk teknik destek hizmetine ulaşmak isteyenler www.ucretsizuyelik.com üzerinde kayıtlı olan 0322 740 0 740 numaralı telefon hattımızı arayarak bizlere ulaşabilirler.