DİGİTURK İNTERNET PAKETLERİ

DİGİTURK İNTERNET PAKETLERİ

DİGİTURK İNTERNET PAKETLERİ

Digiturk, televizyon yayınları, lig tv ile maç keyfi, hd seçeneği ve daha birçok hizmetin yanı sıra yüksek kaliteli bir internet hizmetide sunmaktadır. Digiturk internet hizmeti birçok kampanya ile sunulmakta ve bütçenize uygun bedellerle sunulmaktadır.

Adana Digiturk İnternet İçin

Adana Digiturk internet hizmeti için bağlı bulunduğunuz ilin Digiturk bölge sorumlularıyla irtibata geçmelisiniz. Dilerseniz www.ucretsizuyelik.com ile veya 0 322 740 0 740 numaralı hattı arayarak bölgedeki Digiturk Bayiilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı numara üzerinden Adana Lig Tv aboneliği ve kurulumu işlemlerinizide gerçekleştirebilirsiniz.

DİGİTURK FİLMİ KEYFİ VE İNTERNET HİZMETİ BİR ARADA

Digiturk internet keyfinin yanı sıra 59.99 lira ödeyerek film keyfine de dahil olabilme imkanı sağlıyor. 24 ay taahhüt ile İnternet + Film Keyfi paketine başvurunuzu gerçekleştirmek için sitemize isim soyisim ve telefon numarası bildirmeniz yeterli olacaktır. Modem ve diğer kurulum cihazlarıyla ilgili hiçbir bedel ödemenize gerek yoktur. İnternet başvurunuzu yaptıktan bir kaç gün sonra Digiturk onayıyla birlikte kurulum ve internet açılışı gerçekleştirilir.

Ayrıca Lig Tv paketi, Dizi paketi ve yetişkin paketi 1 ay boyunca hediye olarak verilmektedir. Digiturk hizmetlerini bir ay boyunca doyasıya kullanabilir ve ekstra bir ücret ödemezsiniz.

DİGİTURK İNTERNET VE HD PAKETİ BİRLİKTE

Dilerseniz HD paketi ile birlikte aylık 59.99 lira ücret ödeyeyerek Digiturk’un internet hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz. Abonelik ve kurulum bedeli ödemeden 24 ay taahhütle bu imkandan faydalanmaya başlayabilirsiniz.