Digiturk ile Merhaba Paketi

Digiturk ile Merhaba Paketi

MERHABA PAKETI + HD KEYFI

24 AY BOYUNCA
14,99 TL / Ay

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

İlk ay Süperlig ve Spor Extra Paketi

Kampanya Bilgileri

Paket İçeriği
Merhaba Paketi üyesi olarak; Turksat uydusu üzerindeki yüzlerce ulusal kanalın yanı sıra İz TV, History Channel, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet ve Turkmax Gurme kanallarını izleyebilirsiniz. Merhaba Paketi’nde Giriş Paketi’nden farklı olarak BeinSports 90+1, Eurosport 1, Eurosport 2, BJK TV ve GS TV kanalları bulunmamaktadır.

Digiturk Kurulum
Kampanya kapsamında, aktivasyon ücretsizdir; iç kurulum hizmet bedeli tek seferde 35 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Dış kurulum gereken durumlarda; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde 110 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde 120 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır.

Detaylar
Bu teklif 24 ay taahhütle 03.03.2017’ya kadar geçerlidir. Merhaba Paketi ve HD servisi ayda 14,99 TL olarak ücretlendirilecektir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. Fenerbahçe-Galatasaray derbisini, üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredecektir. Merhaba Paketi ile birlikte sadece Spor Extra  satın alınabilir; Film ve Süperlig paketlerine üye olmak için öncelikle Giriş Paketi’ne üye olunması gerekmektedir. Aktivasyon ücretsizdir; iç kurulum hizmet bedeli tek seferde 35 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Dış kurulum gereken durumlarda; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde 110 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli tek seferde 120 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Digiturk, kanal/ paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Abonelik taahhüt süresinden önce sonlandırılırsa, sunulan ücretsiz ve indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu mevzuatına uygun şekilde faturalandırılır.

Detaylı Bilgi İçin: 0322 740 0 740