Bein Sports Kampanyası

Bein Sports Kampanyası
SÜPERLİG KAMPANYASI İNDİRİMLİ DÖNEM  İNDİRİMSİZ DÖNEM
PAKETLER ( İLK 3 AY ) ( 4 – 12. AY )
Giriş Paketi + Süper Lig Paketi
29,99 TL
90,99 TL
(Spor Toto Süper Lig’in tüm maçları)
Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
29,99 TL
 
79,99 TL
 
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)
Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
29,99 TL
 
69,99 TL
(BJK, GS veya FB takımlarından birinin tüm maçları)

Veri işleme ve paylaşım izni veren üyeleri bekleyen hediyeler:

1 AY BOYUNCA SPOREXTRA VE MOBİL SÜPERLİG HEDİYE

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve Süperlig paketleri (Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar) için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen süper lig  paketi ilk 3 ay ayda 29,99 TL olarak faturalanır. Kampanya kapsamında Giriş + Süper Lig paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 90,99 TL; Giriş + Şampiyonlar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 79,99 TL; Giriş + Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 69,99 TL; Giriş + Şampiyon Anadolu paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 46,99 TL; Giriş + Anadolu Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 35,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra ve Mobil Süpelig paketi hediyedir.

Mobil Süperlig  paketi ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0322 740 0 740) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Şubat 2017 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM:
Kampanya kapsamında Giriş ve Süper Lig  paketlerine 12 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

UYDU ALICI:
12 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR:
· Hediye süresi bitiminde Spor Extra ve Mobil Süper lig paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extrave Mobil Süperlig  paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni ( 0322 740 0 740) arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.
· Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.