ADANA LİG TV  ABONELİK VE KURULUM İŞLEMLERİ

ADANA LİG TV  ABONELİK VE KURULUM İŞLEMLERİ

LİG TV PAKET SEÇENEKLERİ

Digiturk bayii olarak görev yapan bölge temsilcileri, Adana da Lig Tv kululum ve abonelik gibi işlemlerinizi bizzat yürütmektedir. Adana digiturk kullanıcıları abonelik işlemlerini başlatabilmek için öncelikle Adana Digitürk bölge sorumlusu olarak görev üstlenen ucretsizuyelik.com internet sitesinde ki sorumlularla irtibata geçmelidirler. Site içerisinde isim ve soyisim, telefon numarası bölümlerini doldurmaları abonelik ve kurulum için irtibata geçilmesini sağlayacaktır. Öncelikle lig tv paketlerinin içeriği ve maliyeti hakkında bilgi alabilmek için ve birçok hizmeti bir arada kullanmak gibi durumları müşteri temsilcisiyle paylaşarak en uygun aylık fatura maliyetiyle abonelik sağlamanız bütçeniz açısından önemlidir. Bu gibi adımları müşteri temsilcilerimizle yaptığınız görüşmeler sonucunda rahatlıkla atlayabileceksiniz. Lig tv paketleri değişik maliyetlerle sunulmaktadır. Ancak kurulum bedeliyle ilgili –uydu alıcısı- dahil birçok hizmet ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ucretsizuyelik.com ile Abonelik ve Kurulum Bir Arada

Ucretsizuyelik.com ile digiturk aboneliğinizi oluşturduktan hemen sonra Adana Lig tv kurulumu sağlayan ekibe haber  verilir ve aynı gün içerisinde kurulum ve abonelik işlemleriniz gerçekleştirilir.

Lig Tv Kampanyası

İlk üç ay 39.99 lira ödeyerek Lig Tv aboneliğine sahip olabilirsiniz.

Sonraki aylar için

Giriş paketi + Süper Lig Paketi bir arada 81.99 lira

Giriş Paketi+ Şampiyonlar Paketi bir arada 70.99 lira

Giriş Paketi+ Taraftar Paketleri birlikte 62.99 lira

Olarak ücretlendirilir. Kurulum bedeli ve cihaz bedeli ödenmez. Çanak anten ihtiyacınızı faturanıza yansıtılarak karşılayabilir veya Digiturk ekibinden ücret karşılığında edinebilirsiniz.