ADANA LİG TV ABONELİĞİ

ADANA LİG TV ABONELİĞİ

ADANA LİG TV ABONELİĞİ

Adana’da  Lig tv hizmetinden faydalanmak için istiyorsanız ücretsizuyelik.com ekibiyle irtibata geçebilir ve her türlü desteği alabilirsiniz. Ekibimiz Adana Lig Tv kurulum hizmetlerine ulaşabilmeniz için ve teknik destek sağlayabilmeniz için özel olarak hizmet vermektedir. Kurulum yeni abonelik halinde ve özel durumlarda başvurduğunuz gün içerisinde Digiturk teknik ekip çalışanları tarafından yapılır.

Eğer abonelik işlemlerini başlatmadıysanız öncelikle sitemiz üzerinden telefon ve isim soyisim bölümlerini doldurarak sizinle irtibata geçecek ekibe bildirim yapabilir ve kısa zamanda abonelik işlemlerine başlayabilirsiniz. Bütün üyelik işlemleri ücretsiz olup Adana Digiturk bölge temsilcileri tarafından yürütülmektedir. Digiturk bayii hizmeti sitemizce özel olarak yürütülmektedir. Adana Digiturk irtibat telefonumuz: 0322 740 0 740

Kurulum Cihazları ve Bedeli

Kurulum cihazları için gereken ücret abone işlemlerinin yapılmasından sonra digiturk tarafından faturanıza yansıtılacaktır. Digiturk merkezi sistem sağlayıcısı ve Uydu alıcısı bedeli alınmaz, bu cihazlar digiturk hizmeti aldığınız süre boyunca size tahsis edilmiştir yeni bir uydu alıcısına ihtiyaç duyduğunuz arıza gibi durumlarda digiturk sizin için yeni uydu alıcısı sağlayacak ve hiç bir bedel istemeyecektir. İç kurulum, aktivasyon ve 20 m kablo dahilinde kablo ücretsizdir. Çanak anteniniz olmadığı durumlarda 50 tl karşıllığında satın almanız gerekmekte veya digiturk aylık fatura bedelinize yansıtılarak ödenmektedir. Kurulum için her hangi bir ücret kesinlikle talep edilemez. Digiturk bölge bayilerinden aldığınız ekstra ürünler isterseniz faturanıza yansıtılır ya da peşin ödemeyle satın alınabilir.